KONST / Litografier / Färglitografi 11299361
nr 1129 9361
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Östermalmshallen, HC 16/38, signerad, motivet: 38x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 18 september 2017
kl 18:50:57
2.000 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö